Publications Office of the EU
Polen-Trzebiatów: Diensten voor ophalen van vuilnis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Trzebiatów: Diensten voor ophalen van vuilnis

  • Gepubliceerd
    02/11/2022
  • Uiterste termijn
    05/12/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    05/12/2022
  • Gunning
    30/12/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
GMINA TRZEBIATÓW
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL428 Szczeciński
Locatie van de koper
NUTS code: PL428 Szczeciński
Sector (CPV)
90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,415,230.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
RZ.271.21.2022
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: - odbiorze odpadów komunalnych, z terenu Gminy Trzebiatów, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, - transporcie odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Trzebiatów. 2. Ogólna charakterystyka Gminy Trzebiatów: a) powierzchnia gminy wynosi 225 km2; b) liczba mieszkańców wg. meldunków wynosi: 14 930 (stan na dzień 31.08.2022 r.); c) liczba osób na podstawie danych pochodzących ze złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami wynosi 12 338 (stan na dzień 31.08.2022 r.); d) liczba nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe: 75 (stan na dzień 31.08.2022 r.) e) liczba adresów nieruchomości mieszanych: 252 (stan na 13.09.2022 r.). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7.1, załącznik nr 7.2 oraz załącznik nr 7.3 do SWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: GMINA TRZEBIATÓW
Nationaal registratienummer: REGON 811684611
Postadres: ul. Rynek 1
Stad: Trzebiatów
NUTS-code: PL428
Postcode: 72-320
Land: POL
Contactpersoon: Aleksandra Sulimka
Hoofdadres: http://www.trzebiatow.pl
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/12/2022 09:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.