Publications Office of the EU
“Uitvoering van laboratoriumtests voor de behoeften van de Medische Universiteit van Varna” - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

“Uitvoering van laboratoriumtests voor de behoeften van de Medische Universiteit van Varna”

  • Gepubliceerd
    07/04/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ"
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG331 Варна
Sector (CPV)
85111810 Bloedanalysediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
81,882.05 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
573953
Beschrijving

Het voorwerp van de opdracht was de selectie van een contractant voor de uitvoering van 425 soorten laboratoriumtests in het kader van de medische normen „Klinisch laboratorium”, „Microbiologie”, „Virologie”, „Klinische immunologie” en „Klinische pathologie”. De soorten onderzoek worden beschreven in bijlage №1 - Technische specificatie (TS) en worden door de aanbestedende dienst bepaald op basis van zijn specifieke behoeften.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/573953
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/573953
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/05/2026 12:30
CPV-code

85111810 - Bloedanalysediensten

85141000 - Diensten verleend door medisch personeel

85140000 - Diverse gezondheidszorgdiensten

Gunningsmethode
„Обща сума по стойностна сметка“
Geraamde waarde
81,882.05 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.