Publications Office of the EU
PL-Nowa Dęba: Beveiligingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Nowa Dęba: Beveiligingsdiensten

  • Gunning
    31/12/2010
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79710000 Beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,557,377.05
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,474,160.76 PLN
Referentienummer inschrijving
Numer sprawy 3/2010
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w 2011 r. usług w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO) na rzecz Jednostki Wojskowej Nr 2090 Nowa Dęba, a polegające na ochronie obiektów poligonowych, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia na terenach chronionych. Bezpośrednia ochrona fizyczna, będąca przedmiotem zamówienia, ma obejmować zapewnienie ochrony niżej wymienionych terenów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie stałe oraz doraźne zamontowanych z uwagi na potrzeby szkoleniowe oraz innego mienia: Plac Ćwiczeń Ogniowych z Rzutnią Granatów (PCO), Strzelnica Czołgów i Wozów Bojowych (SWB), Pas Ćwiczeń Taktycznych Twierdza (PCT Twierdza), Strzelnica Artylerii (BSA), Strzelnica Piechoty (BSP), Strzelnica Piechoty „Bojanów” (ZBSP), Pas Ćwiczeń Taktycznych Lipa (PCT Lipa), Obozowisko „Domki”. Ochrona stanowiąca przedmiot zamówienia realizowana ma być w całodobowym systemie zmianowym.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,557,377.05
Definitieve waarde van de opdracht
1,474,160.76 PLN
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.