Publications Office of the EU
E-Madrid: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

E-Madrid: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

  • Gepubliceerd
    30/10/2012
  • Uiterste termijn
    05/12/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    12/12/2012
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,747,514.62 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
12700082900
Beschrijving

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Postadres: C/ Lérida, 32-34
Stad: Madrid
Postcode: 28020
Land: ESP
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/12/2012 12:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

09300000 - Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

09310000 - Elektriciteit

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.