Publications Office of the EU
Levering en installatie van uitrusting voor sportterreinen in de stad Pomorie en het dorp Gaberovo, gemeente Pomorie, onder twee percelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering en installatie van uitrusting voor sportterreinen in de stad Pomorie en het dorp Gaberovo, gemeente Pomorie, onder twee percelen

  • Gepubliceerd
    02/09/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
  • Uiterste termijn
    01/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG341 Бургас
Sector (CPV)
43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
80,531.90 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
605947
Beschrijving

Het voorwerp van deze opdracht is de aanwijzing van een contractant voor de levering en installatie van uitrusting voor een sportterrein in Pomorie en voor een sportterrein in Gaberovo, gemeente Pomorie, naargelang van de specifieke behoeften van de aanbestedende dienst. Perceel №1: „Levering en installatie van uitrusting voor een sportterrein in perceel I in 195 in het kader van het Pomorieplan (PI 57491.504.66 in het kader van het KK)”; Perceel №2: „Levering en installatie van uitrusting voor een sportterrein in gereglementeerd gebied I, q. 19 volgens het plan van het dorp Gaberovo, obsht. Een gedetailleerde beschrijving van alle geplande activiteiten en de technische kenmerken van elk van de percelen is opgenomen in de technische specificatie bij de documentatie — bijlage № 1. ​​​​​​​

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/605947
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/605947
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2026 14:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.