Publications Office of the EU
Levering van door FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS voor de 8000 reeksen treinen van het MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van door FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS voor de 8000 reeksen treinen van het MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

  • Gunning
    31/07/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Metro de Madrid, S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
34600000 Spoor- en tramlocomotieven, rollend materieel en onderdelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
436,561.60 EUR
Referentienummer inschrijving
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Beschrijving

Levering van door FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS voor de 8000 reeksen treinen van het MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
436,561.60 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Postadres:
Stad: Madrid
Postcode: 28760
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.