Publications Office of the EU
Raamovereenkomst - Systeemontwikkelaar voor Stockholmsmässan - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Raamovereenkomst - Systeemontwikkelaar voor Stockholmsmässan

  • Gepubliceerd
    03/11/2023
  • Uiterste termijn
    01/12/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    04/12/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stockholmsmässan Aktiebolag
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,400,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
23/189
Beschrijving

De IT-afdeling heeft behoefte aan een resource die een belangrijke technische rol kan spelen en gekwalificeerde services kan uitvoeren bij systeemontwikkeling en systeemintegratie rond systemen en services in het IT-portfolio van Stockholmsmässan. Een andere noodzaak is om de medewerkers van de IT-afdeling te ondersteunen bij het beheer, het onderhoud en de ondersteuning van systemen en diensten in het portfolio, op basis van hun technische expertise. De looptijd van de raamovereenkomst bedraagt één (1) jaar, met de mogelijkheid van verlenging tot maximaal vier (4) jaar.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=776&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=776&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/12/2023 00:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.