Publications Office of the EU
Finland-Oulu: Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Oulu: Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting

  • Gepubliceerd
    27/03/2020
  • Uiterste termijn
    15/05/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    15/05/2020
  • Gunning
    22/09/2020
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Oulun Infra -liikelaitos
Plaats van uitvoering
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Locatie van de koper
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sector (CPV)
50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,598,146.00 EUR
Referentienummer inschrijving
OUKA/2447/02.08.01/2020
Beschrijving

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/05/2020 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,598,146.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Oulun Konetyö Oy
Postadres: Kaulaintie 5
Stad: Oulu
Postcode: FI-90420
Land: FIN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.