Publications Office of the EU
Denemarken-Vejen: Handwerk- en kunstbenodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Vejen: Handwerk- en kunstbenodigdheden

  • Gepubliceerd
    22/08/2018
  • Geannuleerd
    04/09/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    24/09/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Vejen Kommune
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK03 Syddanmark
Locatie van de koper
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sector (CPV)
37800000 Handwerk- en kunstbenodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,600,000.00 DKK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
18/6564
Beschrijving

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/09/2018 12:00
Kopers
Varde Kommune
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,600,000.00 DKK
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.