Publications Office of the EU
UK-Welwyn Garden City: Geotechnische diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Welwyn Garden City: Geotechnische diensten

  • Gunning
    08/10/2012
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71332000 Geotechnische diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
200,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
200,000.00 GBP
Referentienummer inschrijving
C632
Beschrijving

Geotechnical engineering services. Geotechnical Engineering services to Chalk Mines in Chantry Lane, Hatfield.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
200,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
200,000.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Ian Farmer Associates (1998) Ltd
Postadres: Unit 1, Bamburgh Court,, Team Valley Trading Estate,
Stad: Gateshead.
Postcode: NE11 0TX
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.