Publications Office of the EU
Denemarken-Svinninge: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Svinninge: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    23/11/2022
  • Uiterste termijn
    09/12/2022
  • Gunning
    21/12/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Cerius A/S
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK02 Sjælland
Locatie van de koper
NUTS code: DK02 Sjælland
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
600,000,000.00 DKK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
ESIN-2022-309241
Beschrijving

The tender is regarding a Contract for Purchase of electricity for grid losses in Cerius. According to Forsyningsvirksomhedsdirektivet 2014/25/EF from 26. February 2014, section 23, the tender is not subject to tender, as the purchase concerns delivery of electricity to an ordering party who is subject to Forsyningsvirksomhedsdirektivet section 9, clause 1. The estimated quantity of grid losses is 194,7 GWh . The contract period is one year (2023).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Cerius A/S
Nationaal registratienummer: 28113285
Postadres: Hovedgaden 36
Stad: Svinninge
NUTS-code: DK02
Postcode: 4520
Land: DNK
Contactpersoon: Søren Holme
Hoofdadres: www.cerius.dk
Elektronisch via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=346598&B=ANDEL
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
600,000,000.00 DKK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SEAS-NVE Strømmen A/S
Postadres: Hovedgaden 36
Stad: Svinninge
Postcode: 4520
Land: DNK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.