Publications Office of the EU
„Verhuur van een automatische urineleiding en levering van diagnostiek voor chemisch en sedimentatieonderzoek van urine” - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

„Verhuur van een automatische urineleiding en levering van diagnostiek voor chemisch en sedimentatieonderzoek van urine”

  • Gepubliceerd
    31/07/2026
  • Uiterste termijn
    31/08/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    31/08/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sector (CPV)
33694000 Diagnostische agentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,226,448.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
044/KS/2026/OŘ
Beschrijving

Het voorwerp van deze aanbestedingsprocedure is het waarborgen van de continue levering van diagnostiek en verhuur van roerende goederen, d.w.z. automatische urineleidingen (“lijnen”) voor chemisch en sedimentatieonderzoek van urine gedurende een periode van 96 maanden of totdat de waarde van de raamaankoopovereenkomst is uitgeput.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_1330.html
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_1330.html
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/08/2026 10:30
Gunningsmethode
Nejnižší nabídková cena v Kč bez DPH
Geraamde waarde
8,226,448.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.