Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Ruwbouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

D-Taufkirchen: Ruwbouw

  • Aangekondigd
    26/11/2011
  • Gepubliceerd
    12/01/2012
  • Uiterste termijn
    16/02/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    16/02/2012
  • Gunning
    30/03/2012
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45223220 Ruwbouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,775,482.84 EUR
Referentienummer inschrijving
LV 102
Beschrijving

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Postadres: Köglweg 3
Stad: Taufkirchen
Postcode: 82024
Land: DEU
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/02/2012 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
4,500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
4,775,482.84 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Postadres: Hans-Urmiller-Ring 35
Stad: Wolfratshausen
Postcode: 82515
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.