Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Ashwellthorpe: Reparatie- en onderhoudsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Verenigd Koninkrijk-Ashwellthorpe: Reparatie- en onderhoudsdiensten

  • Aangekondigd
    14/12/2018
  • Geraamde publicatiedatum
    07/01/2019
  • Gepubliceerd
    31/01/2019
  • Uiterste termijn
    15/03/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    15/03/2019
  • Gunning
    16/08/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Eastern Procurement Ltd
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: UKH1 East Anglia
Sector (CPV)
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
25,000,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
25,000,000.00 GBP
Referentienummer inschrijving
EPL - 0056
Beschrijving

Suffolk Housing Society is registered social landlord, owning and managing 3 000 properties across East Anglia from its headquarters in Bury St. Edmunds, Suffolk. Suffolk’s properties are a mix of social housing and sheltered schemes Suffolk Housing Society is seeking bids from appropriately skilled and experienced contractors to provide repairs, maintenance and void works across the properties they own and manage. The tender process will result in a contract with one contractor. The contract will be an initial 5 years (60 months) with an option to extend up to 5 years (60 months). The anticipated contract spend is from 17 000 000 GBP to 25 000 000 GBP during the possible contract term (120 months).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Eastern Procurement Ltd
Nationaal registratienummer: 08351985
Postadres: The Old Granary, Grange Farm
Stad: Ashwellthorpe
NUTS-code: UKH1
Postcode: NR16 1ET
Land: GBR
Contactpersoon: Leigh-Anne Franklin
Hoofdadres: https://in-tendhost.co.uk/epl/aspx/Home
Elektronisch via:
https://in-tendhost.co.uk/epl/aspx/Home
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/03/2019 12:01
Kopers
Eastern Procurement Ltd
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
25,000,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
25,000,000.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: MCP Property Services Ltd
Postadres:
Stad: Hertford
Postcode:
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.