Publications Office of the EU
F-Bordeaux: Technische controlediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bordeaux: Technische controlediensten

  • Gepubliceerd
    14/04/2011
  • Uiterste termijn
    23/05/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    01/06/2011
  • Gunning
    18/07/2011
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRI12 Gironde
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71356100 Technische controlediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
234,640.00 EUR
Referentienummer inschrijving
P10099
Beschrijving

CCTV - CT - la ville de Bordeaux et ses partenaires ont décidé de se doter d'un grand équipement culturel et touristique qui valorise à la fois le territoire, sa culture et son activité phare: le vin.
Le Centre Culturel et Touristique du Vin participera aussi à l'émergence et au développement du quartier des Bassins à Flot actuellement en pleine mutation et disposant d'un capital patrimonial et paysager remarquable.
L'implantation du CCTV sera donc associée à d'autres opérations de développement urbain, certaines en relation directe avec son activité et d'autres nécessaires à l'attractivité et à la qualité de vie du quartier.
Le projet comprend:
— la réalisation de l'équipement CCTV incluant les équipements scénographiques et mobiliers,
— la réalisation de la scénographie du parcours permanent,
— le réaménagement paysager du site des Forges.
L'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux (compris mobilier intégré) s'élève à 44 000 000 EUR TTC valeur janvier 2010 dont 34 000 000 EUR TTC pour les bâtiments et les VRD et 10 000 000 EUR TTC pour la scénographie.
La durée du marché se confond avec la durée des interventions.
Les variantes seront interdites.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/06/2011 08:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
234,640.00 EUR
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.