Publications Office of the EU
Spanje-Vacarisses: Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Vacarisses: Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven

  • Aangekondigd
    08/05/2023
  • Gunning
    07/07/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES511 Barcelona
Locatie van de koper
NUTS code: ES511 Barcelona
Sector (CPV)
Meerdere belangrijkste CPV-codes
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,160,810.94 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6.39 EUR
Referentienummer inschrijving
31/2023
Beschrijving

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
1,160,810.94 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
6.39 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: 7 i TRIA SLU,
Postadres: Carrer Riu Anoia, 42-54
Stad: EL PRAT DE LLOBREGAT
Postcode: 08820
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.