Publications Office of the EU
NL-Amersfoort: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NL-Amersfoort: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gunning
    26/04/2011
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL310 Utrecht
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
205,440.00 EUR
Referentienummer inschrijving
DOCS-#3549051
Beschrijving

In de nieuwbouwwijk Vathorst in de Gemeente Amersfoort wordt een zgn. ABC (Amersfoortse Brede School Combinatie) gerealiseerd.
Centraal in de ABC-school De Bron staat de ontwikkeling van het kind, het cluster gaat voor een vernieuwende wijze van spelen, opvoeden en leren. De opvang en het onderwijs werken hierbij nauw samen. Dit betekent dat ruimten gemaakt zijn, die voor veel meer functies benut kunnen worden. De gebruikers maken samen of na elkaar van dezelfde ruimten gebruik. Dat is tevens de uitdaging geweest voor de architect: het ontwerpen van intensief multifunctioneel te gebruiken gebouwen, waarmee de gebruikers zowel in de pieksituatie als in de permanente situatie goed uit de voeten kunnen. Gebouwen waarin hun huidig idealen maar ook toekomstige ontwikkelingen handen en voeten kunnen krijgen.
De structuur van beide gebouwen is helder, zodat de verschillende eigenaren en gebruikers over het gebruik gemakkelijk afspraken kunnen maken. Het cluster is naast een markant herkenningspunt aan het water, uitnodigend en heeft een kindvriendelijke uitstraling.
Het bouwproject omvat circa 8 500 m2 bruto vloeroppervlak (hierna: bvo), terreinvoorzieningen, een loopbrug en een Warmte Koude Opslag (WKO).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
205,440.00 EUR
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.