Publications Office of the EU
Hongarije-Tatabánya: Bussen voor openbaar vervoer - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hongarije-Tatabánya: Bussen voor openbaar vervoer

  • Gepubliceerd
    21/02/2019
  • Uiterste termijn
    29/03/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    29/03/2019
  • Gunning
    21/05/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.
Plaats van uitvoering
NUTS code: HU212 Komárom-Esztergom
Locatie van de koper
NUTS code: HU212 Komárom-Esztergom
Sector (CPV)
34121100 Bussen voor openbaar vervoer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
129,500,000.00 HUF
Referentienummer inschrijving
EKR000991102018
Beschrijving

Adásvételi szerződés 2 db új autóbusz szállítása tekintetében;
2 db alacsony belépésű, 2 tengelyes szóló (M3/I. osztály) autóbusz szállítása, a kapcsolódó szolgáltatásokkal együtt.
A járműveknek szállításkor mindenben meg kell felelnie az EU és a magyar jogszabályok előírásainak, valamint a vonatkozó forgalmi ajánlásoknak.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.
Nationaal registratienummer: EKRSZ_65481415
Postadres: Győri út 23.
Stad: Tatabánya
NUTS-code: HU212
Postcode: 2800
Land: HUN
Contactpersoon: Dr. Sagát-Galla Bernadett
Hoofdadres: http://www.tszol.hu
Elektronisch via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000991102018/reszletek
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/03/2019 16:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
129,500,000.00 HUF
Gunning van het contract
Officiële naam: KRAVTEX Kereskedelmi Kft.
Postadres: Liszt Ferenc utca 7.
Stad: GYŐR
Postcode: 9022
Land: HUN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.