Publications Office of the EU
Duitsland-Hamburg: Ionenmicroscopen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Hamburg: Ionenmicroscopen

  • Gunning
    02/08/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Max-Planck-Institut für Struktur und Dynamik der Materie
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE600 Hamburg
Locatie van de koper
NUTS code: DE600 Hamburg
Sector (CPV)
38512100 Ionenmicroscopen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
MPG_ISDM-2022-0002
Beschrijving

Es soll eine Plattform zur Nanostrukturierung beschafft werden für die Abteilung für Mikrostrukturierte Quantenmaterie unter der Leitung von Prof. Philip Moll.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Carl Zeiss Microscopy Deutschland GmbH
Postadres: Carl-Zeiss-Str. 22
Stad: Oberkochen
Postcode: 73447
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.