Publications Office of the EU
Duitsland-Schönberg: Machines voor dataprocessing (hardware) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Schönberg: Machines voor dataprocessing (hardware)

  • Gepubliceerd
    02/12/2022
  • Uiterste termijn
    12/01/2023
  • Gunning
    17/02/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Amt Schönberger Land
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE80M Nordwestmecklenburg
Locatie van de koper
NUTS code: DE80M Nordwestmecklenburg
Sector (CPV)
30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
538,405.54 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

EDV-Ausschreibung - IT für die Schulen Dassow und Lüdersdorf, über das Amt Schönberger Land
LOS 1 - interaktive Displays (digitale Tafeln) Dassow
LOS 2 - interaktive Displays (digitale Tafeln) Lüdersdorf
LOS 3 - Netzwerk/WLAN
LOS 4 - sonstige Hard- und Software

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Amt Schönberger Land
Postadres: Am Markt 15
Stad: Schönberg
NUTS-code: DE80M
Postcode: 23923
Land: DEU
Contactpersoon: KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Hoofdadres: https://www.schoenberger-land.de/
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E14985348
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.