Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Systeemanalyse en programmering - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Gdansk: Systeemanalyse en programmering

  • Gepubliceerd
    18/12/2019
  • Uiterste termijn
    30/12/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    30/12/2019
  • Gunning
    31/01/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL Polska
Sector (CPV)
72240000 Systeemanalyse en programmering
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,938,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP/10/EITE-DB/2019
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi wsparcia w zakresie bieżącego utrzymania (sekcja II.2.4) 2 ogłoszenia) oraz małego rozwoju (sekcja II.2.4) 2 ogłoszenia) systemu bilingowego w Grupie Energa – CC&B (dalej: „system”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://energa.eb2b.com.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/12/2019 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,938,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Essembli Sp. z o.o.
Postadres:
Stad: Warszawa
Postcode:
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.