Publications Office of the EU
Frankrijk-Riom: Schoolbenodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Riom: Schoolbenodigdheden

  • Gunning
    14/06/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Mairie de Riom
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Locatie van de koper
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sector (CPV)
39162110 Schoolbenodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
18,583.81 EUR
Referentienummer inschrijving
202121
Beschrijving

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande:
— montant maximal première période (du 1.8.2021 au 21.12.2022): 72 000 EUR HT,
— montant maximal deuxième période (du 1.1.2023 au 31.12.2023): 55 000 EUR HT.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
18,583.81 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Lacoste
Postadres: ZA Saint-Louis
Stad: Le Thor
Postcode: 84250
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.