Publications Office of the EU
FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

  • Gepubliceerd
    02/09/2024
  • Uiterste termijn
    03/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    03/10/2024
  • Gunning
    02/01/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
CMAR Pays de Loire
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sector (CPV)
39162200 Leerhulpmiddelen en -toestellen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
CMA PDL-2024-18
Beschrijving

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/10/2024 14:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.