Publications Office of the EU
Openbare aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 op het telematicaplatform van de onderneming voor de gunning van de „hulpdienst” voor de ASP Ragusa voor een periode van drie jaar en met de mogelijke mogelijkheid om één jaar te verlengen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Openbare aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 op het telematicaplatform van de onderneming voor de gunning van de „hulpdienst” voor de ASP Ragusa voor een periode van drie jaar en met de mogelijke mogelijkheid om één jaar te verlengen

  • Gepubliceerd
    03/08/2026
  • Vandaag
    03/09/2026
  • Uiterste termijn
    22/09/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    23/09/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITG18 Ragusa
Sector (CPV)
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
13,835,202.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Openbare aanbestedingsprocedure op grond van artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 op het telematicaplatform van de onderneming voor de gunning van de „hulpdienst” voor de ASP Ragusa voor een periode van drie jaar en met de mogelijke mogelijkheid om één jaar te verlengen

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/09/2026 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
13,835,202.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.