Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Gepubliceerd
    18/04/2025
  • Uiterste termijn
    27/05/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    27/05/2025
  • Gunning
    08/07/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: LV006 Rīga
Sector (CPV)
39180000 Laboratoriummeubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
212,055.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
169,776.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
BIOR2025/9/AK
Beschrijving

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/05/2025 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.