Publications Office of the EU
Frankrijk-Montreuil: Diensten voor computerondersteuning en -advies - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Montreuil: Diensten voor computerondersteuning en -advies

  • Gepubliceerd
    22/04/2022
  • Uiterste termijn
    30/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    31/05/2022
  • Gunning
    23/08/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
direction Générale Finances Publiques
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
320,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
354,512.63 EUR
Referentienummer inschrijving
DGFiP-DGS-2100037
Beschrijving

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/05/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
320,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
354,512.63 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: jiliti sas
Postadres: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Stad: Rungis Cedex
Postcode: 94150
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.