Publications Office of the EU
Jaarlijkse bemonstering op 460 tot ongeveer 530 grondwatermeetpunten van de staat Sleeswijk-Holstein - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Jaarlijkse bemonstering op 460 tot ongeveer 530 grondwatermeetpunten van de staat Sleeswijk-Holstein

  • Gepubliceerd
    20/02/2024
  • Uiterste termijn
    28/03/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    02/04/2024
  • Gunning
    03/05/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Land Schleswig-Holstein vertreten durch das Landesamt für Umwelt endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEF0B Rendsburg-Eckernförde
Sector (CPV)
90733000 Diensten in verband met watervervuiling
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
818,637.00 EUR
Referentienummer inschrijving
ZV-M5-24-0212000-412.06
Beschrijving

Om uitvoering te geven aan de „Algemene Administratieve Regeling voor de aanwijzing van nitraatverontreinigde en eutrofiërde gebieden (AVV Territory Determination — AVV GeA)” moet in beginsel het gehalte aan overtollige stikstof in alle meetpunten van het aanwijzingsnetwerk worden bepaald om conclusies te kunnen trekken over de oorspronkelijke hoeveelheid nitraat die in het grondwater is ingevoerd. Verdere meetpunten van het operationele meetnetwerk overeenkomstig het EUWRRL moeten ook in dit onderzoek worden opgenomen. Voor de test is een gekwalificeerde bemonstering en daaropvolgende analyse van de gassen stikstof (N2) en argon (Ar) in grondwater (N2/Ar-methode) nodig. Aangezien denitrificatie alleen plaatsvindt in aanwezigheid van bepaalde omstandigheden in het grondwater en als gevolg daarvan denitrificatiereactieproclecten vrijkomen, is het noodzakelijk om de concentraties van andere ingrediënten te kennen om de resultaten te beoordelen. Daarom moeten de grondwatermonsters ook worden onderzocht op de in de bijlage gespecificeerde hoofdingrediënten. De resultaten van de analyse worden geëvalueerd en samengesteld volgens de voorgeschreven methode.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.meinauftrag.rib.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/04/2024 10:00
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
818,637.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: AGROLAB Potsdam GmbH
Postadres:
Stad: Potsdam
Postcode: 14473
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.