Publications Office of the EU
Polen-Koszalin: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Koszalin: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

  • Gepubliceerd
    22/12/2020
  • Uiterste termijn
    28/01/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    28/01/2021
  • Gunning
    24/02/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Politechnika Koszalińska
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL426 Koszaliński
Locatie van de koper
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sector (CPV)
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,301,880.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
973,806.24 PLN
Referentienummer inschrijving
59/PNOG/SZP-1/2020
Beschrijving

1. Przedmiot. zamów. jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Politechniki Koszalińskiej położonych w Koszalinie i Mielnie w zakresie określonym w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) oraz formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
(CPV): 09300000 – 2 punkty poboru energii elektrycznej znajdują się na terenie miasta Koszalin i w Mielnie. W okresie od 1.4.2021 do 31.3.2022, do 83 punktów poboru energii elektrycznej:
— 2 punkty pomiarowe w taryfie B 23 – zasilające budynki dydaktyczno- administracyjne,
— 1 punkt pomiarowy w taryfie C 23 – zasilający obiekt dydaktyczno-administracyjny,
— 1 punkt pomiarowy w taryfie C 21 – zasilający obiekt dydaktyczno-administracyjny (oświetlenie rezerwowe),
— 3 punkty pomiarowe w taryfie C 11 – oświetlenie zewnętrzne parkingu, terenu zewnętrznego przy obiekcie dydaktycznym, ośrodek wypoczynkowy,
— 1 punkt pomiarowy w taryfie C 22b – zasilający obiekt klubu studenckiego I piętro.
Cd. w pkt II.2.4 ogł. o zamów.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Politechnika Koszalińska
Postadres: ul. Śniadeckich 2
Stad: Koszalin
NUTS-code: PL426
Postcode: 75-453
Land: POL
Contactpersoon: Adam Brzycki, Anna Łuczak, Karolina Banasiak, Anna Lenartowicz Sekcja Zamówień Publicznych, ul. Śniadeckich 2, 75-453 Koszalin, pok. 417, blok A
Hoofdadres: http://bip.tu.koszalin.pl/
Elektronisch via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/01/2021 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,301,880.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
973,806.24 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Enea S.A.
Postadres: ul. Górecka 1
Stad: Poznań
Postcode: 60-201
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.