Publications Office of the EU
Italië-Rome: Advies inzake algemeen management - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Rome: Advies inzake algemeen management

  • Gepubliceerd
    25/08/2018
  • Uiterste termijn
    29/10/2018
  • Gunning
    07/10/2019
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI43 Roma
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
79411000 Advies inzake algemeen management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,046,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,563,200.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postadres: Via Palestro 81
Stad: Roma
NUTS-code: ITI43
Postcode: 00185
Land: ITA
Contactpersoon: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Hoofdadres: http://www.agea.gov.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,046,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
2,563,200.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postadres: Via Monte Rosa 91
Stad: Milano
Postcode: 20149
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.