Publications Office of the EU
Tsjechië-Čáslav: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Čáslav: Bouwwerkzaamheden

  • Gunning
    28/06/2021
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Město Čáslav
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,950,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,817,165.98 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem zadávacího řízení je provedení díla, kterým se rozumí: úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, vč. příslušné inženýrské činnosti, stejně jako všech souvisejících prací a činností, za účelem provedení rekonstrukce hlavního sálu budovy Dusíkova divadla ve městě Čáslav.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,950,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
5,817,165.98 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: PWB stavby, s.r.o.
Postadres: Černý Most, Ocelkova 643/20
Stad: Praha
Postcode: 198 00
Land: CZE

Officiële naam: PWB stavby s.r.o.
Postadres: Černý Most, Ocelkova 643/20
Stad: Praha
Postcode: 19800
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.