Publications Office of the EU
Polen-Izabelin: Kredietverlening - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Izabelin: Kredietverlening

  • Gepubliceerd
    12/04/2023
  • Uiterste termijn
    08/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    08/05/2023
  • Gunning
    15/06/2023
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gmina Izabelin
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Locatie van de koper
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Sector (CPV)
66113000 Kredietverlening
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
392,500.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP.271.13.2023
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 5 000 000 zł (pięć milionów złotych), z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu roku 2023 w związku z zadaniem pn. „Zakup działek pod inwestycje”

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gmina Izabelin
Nationaal registratienummer: 1181762339
Postadres: ul. 3 Maja 42
Stad: Izabelin
NUTS-code: PL913
Postcode: 05-080
Land: POL
Contactpersoon: Lech Sikorski
Hoofdadres: https://www.gmina.izabelin.pl/
Elektronisch via:
https://izabelin.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/05/2023 10:10
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
392,500.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Warszawski Bank Spółdzielczy
Postadres: Fieldorfa 5A
Stad: Warszawa
Postcode: 03-984
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.