Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Kunstgewrichten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Tsjechië-Praag: Kunstgewrichten

  • Gepubliceerd
    26/12/2023
  • Uiterste termijn
    22/01/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    22/01/2024
  • Gunning
    22/04/2024
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Fakultní nemocnice v Motole
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
33141750 Kunstgewrichten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,806,278.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,806,278.00 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2314800AA
Beschrijving

Het voorwerp van deze opdracht is de voortzetting van de levering van ellebooggewrichten voor patiënten met opruiende, posttraumatische of degeneratieve vernietiging van het ellebooggewricht voor de I. orthopedische kliniek 1. LF UK en FN Motol. Bovendien is het voorwerp van de dienst een gratis lening van een roterend instrument met aandrijving, voor zover aangegeven in bijlage 1 bij de koopovereenkomst — Lijst van goederen met eenheidsprijzen en bijlage 2 bij de koopovereenkomst — Leningsovereenkomst.
Mevr.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Fakultní nemocnice v Motole
Nationaal registratienummer: 00064203
Postadres: V úvalu 84/1
Stad: Praha - Motol
NUTS-code: CZ010
Postcode: 15006
Land: CZE
Contactpersoon: Bc. Anna Navrátilová
Hoofdadres: http://www.fnmotol.cz
Elektronisch via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/01/2024 10:05
Plaats van uitvoering
CPV-code

33141750 - Kunstgewrichten

33183000 - Orthopedische hulpmiddelen

33180000 - Functionele ondersteuning

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.