Publications Office of the EU
Frankrijk-Belfort: Omhulde wegenbouwmaterialen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Belfort: Omhulde wegenbouwmaterialen

  • Gepubliceerd
    13/10/2016
  • Uiterste termijn
    16/11/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    23/11/2016
  • Gunning
    09/02/2017
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Département du territoire de Belfort
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Locatie van de koper
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Sector (CPV)
44113310 Omhulde wegenbouwmaterialen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,971,474.27 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
16000219-16000220
Beschrijving

Accord-cadre passé sous la forme d'un appel d'offres ouvert pour les travaux de revêtements routiers. Accord-cadre à bons de commande avec minimum et maximum et un opérateur économique pour chacun des lots. Accord-cadre comprenant 2 lots:
— lot 1: fabrication, transport et mise en œuvre de matériaux enrobés sur les routes départementales du territoire de Belfort,
— lot 2: analyse, évacuation et stockage de matériaux pollués aux HAP.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Conseil général du territoire de Belfort
Postadres: DGA des services techniques — de l'aménagement et du développement territorial — direction des routes — de la mobilité et des réseaux — 6 place de la Révolution Française
Stad: Belfort
NUTS-code: FR434
Postcode: 90000
Land: FRA
Contactpersoon: M. le directeur des routes, de la mobilité et des réseaux
Hoofdadres: http://www.territoiredebelfort.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/11/2016 14:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

44113310 - Omhulde wegenbouwmaterialen

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45230000 - Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.