Publications Office of the EU
Duitsland-Wuppertal: Dienstverlening door ingenieurs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Wuppertal: Dienstverlening door ingenieurs

  • Gepubliceerd
    25/11/2020
  • Uiterste termijn
    29/12/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gebäudemanagement der Stadt Wuppertal
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA1A Wuppertal, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA1A Wuppertal, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
409,426.45 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
F-0240-20
Beschrijving

Fachplanung Technische Ausrüstung, ELT, Berufskolleg am Kothen, Schlucht Str. 30, Wuppertal.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
409,426.45 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.