Publications Office of the EU
Spanje-Vitoria-Gasteiz: Gasolie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Vitoria-Gasteiz: Gasolie

  • Gepubliceerd
    02/10/2019
  • Uiterste termijn
    07/11/2019
  • Gunning
    28/11/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Locatie van de koper
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sector (CPV)
09134000 Gasolie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,109,240.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.87 EUR
Referentienummer inschrijving
2019-05LT
Beschrijving

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Nationaal registratienummer: A01005230
Postadres: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Stad: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
NUTS-code: ES211
Postcode: 01013
Land: ESP
Hoofdadres: http://www.vitoria-gasteiz.org
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,109,240.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
0.87 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Postadres:
Stad: Madrid
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.