Publications Office of the EU
Duitsland-Osterholz-Scharmbeck: Planningsdiensten voor beheers- of beschermingsstrategie van natuurlijke rijkdommen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Osterholz-Scharmbeck: Planningsdiensten voor beheers- of beschermingsstrategie van natuurlijke rijkdommen

  • Gepubliceerd
    18/07/2023
  • Uiterste termijn
    15/08/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    15/08/2023
  • Gunning
    01/09/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Landkreis Osterholz
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE936 Osterholz
Locatie van de koper
NUTS code: DE936 Osterholz
Sector (CPV)
90712400 Planningsdiensten voor beheers- of beschermingsstrategie van natuurlijke rijkdommen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
81,759.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
2023003610
Beschrijving

Der Landkreis Osterholz beabsichtigt, das Projektmanagement und die Revierkartierung für den Gelege-Kükenschutz auf Privatflächen im VSG 35 zu vergeben.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0bbfe6e2-fb57-40a7-8007-7f4692900532
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/08/2023 11:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.