Publications Office of the EU
Frankrijk-Parijs: Onderhouds- en reparatiediensten voor software - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Parijs: Onderhouds- en reparatiediensten voor software

  • Gepubliceerd
    10/08/2020
  • Uiterste termijn
    09/09/2020
  • Gunning
    30/11/2020
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Antin Résidences (75)
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR10 Île de France
Locatie van de koper
NUTS code: FR10 Île de France
Sector (CPV)
72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
523,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Changement de solution SIRH pour les besoins du groupement de commande d'Antin Résidences (phase offres).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-securises.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
523,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Cegedim SRH
Postadres: 137 rue d'Aguesseau
Stad: Boulogne-Billancourt
Postcode: 92100
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.