Publications Office of the EU
Duitsland-Neurenberg: Dienstverlening door ingenieurs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Neurenberg: Dienstverlening door ingenieurs

  • Gepubliceerd
    16/11/2021
  • Uiterste termijn
    13/12/2021
  • Gunning
    22/06/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
WBG KOMMUNAL GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
0.01 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
001-06568-02
Beschrijving

Fachplanung Technische Ausrüstung HLSK §55 HOAI LPH 1-9

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: WBG KOMMUNAL GmbH
Postadres: Beuthener Straße 41
Stad: Nürnberg
NUTS-code: DE254
Postcode: 90471
Land: DEU
Contactpersoon: Drees & Sommer SE
Hoofdadres: www.wbg.nuernberg.de
Elektronisch via:
www.tender24.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
0.01 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Team für Technik GmbH
Postadres: Weißgerbergasse 24
Stad: Nürnberg
Postcode: 90403
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.