Publications Office of the EU
Griekenland-Acharnes: Reagentia voor het bepalen van bloedgroep - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Griekenland-Acharnes: Reagentia voor het bepalen van bloedgroep

  • Gepubliceerd
    21/02/2018
  • Uiterste termijn
    29/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    04/04/2018
  • Gunning
    21/11/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Plaats van uitvoering
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33696100 Reagentia voor het bepalen van bloedgroep
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
997,068.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
942,889.21 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
02/18
Beschrijving

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/04/2018 12:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.