Publications Office of the EU
België-Brussel: UCA 15/054: Raamovereenkomst voor diensten inzake het beheer, preventief en correctief onderhoud, en aanpassingswerken voor de technische installaties in het gebouw Crèche - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Brussel: UCA 15/054: Raamovereenkomst voor diensten inzake het beheer, preventief en correctief onderhoud, en aanpassingswerken voor de technische installaties in het gebouw Crèche

  • Gepubliceerd
    06/11/2015
  • Uiterste termijn
    07/12/2015
  • Gunning
    18/05/2016
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Raad van de Europese Unie, secrétariat général
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Locatie van de koper
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Sector (CPV)
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
510,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
UCA 15/054.
Beschrijving

Beheer, preventief en correctief onderhoud, evenals bepaalde aanpassingswerken met betrekking tot de technische installaties (sanitaire, verwarmings-, ventilatie-, airconditionings-, elektrische, elektromechanische, branddetectie- en keukeninstallaties) in het gebouw Crèche van het secretariaat-generaal van de Raad van de Europese Unie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
510,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: TPF Utilities
Postadres: Zoning de l'Arbre Saint Michel 3
Stad: Flémalle
Postcode: 4400
Land: BEL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.