Publications Office of the EU
Frankrijk-Paris La Défense: Artistieke diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Paris La Défense: Artistieke diensten

  • Gepubliceerd
    24/11/2017
  • Uiterste termijn
    08/01/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    08/01/2018
  • Gunning
    20/02/2018
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
e.p.g.d
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Locatie van de koper
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sector (CPV)
92312000 Artistieke diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
55,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2017-53
Beschrijving

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: EPGD
Postadres: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Stad: La Défense Cedex
NUTS-code: FR105
Postcode: 92095
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.ladefense.fr/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/01/2018 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
55,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Société Molle
Postadres: 33 rue de Crussol
Stad: Paris
Postcode: 75011
Land: FRA

Officiële naam: Supporter l'Art
Postadres: 107 avenue Simon Bolivar
Stad: Paris
Postcode: 75019
Land: FRA

Officiële naam: Jigsaw
Postadres: 41 bis boulevard Voltaire
Stad: Paris
Postcode: 75011
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.