Publications Office of the EU
Gebouwreiniging op BSR-eigenschappen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Gebouwreiniging op BSR-eigenschappen

  • Gepubliceerd
    07/05/2024
  • Uiterste termijn
    13/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    13/06/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE300 Berlin
Sector (CPV)
90911200 Reiniging van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
1000003351
Beschrijving

Het doel van de door de Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) geadverteerde dienst is de reiniging van het gebouw in 2 kavels van ongeveer 23,500 m² bouwoppervlakte uit te voeren. Onderhoudsreiniging omvat het verwijderen van verschillende vuil op de verschillende vloer- en wandoppervlakken, meubels en faciliteiten, evenals beglazing van alle soorten op de eigenschappen zelf. Daarnaast worden ondersteunende diensten in opdracht gegeven in de vorm van een raamcontract, dat moet worden geleverd binnen het desbetreffende contractueel perceel. De specifieke inbedrijfstelling van de ondersteunende diensten in de vorm van bijvoorbeeld basisreinigingen en facultatieve tijdelijke aanvullende diensten wordt uitgevoerd door de desbetreffende schriftelijke of tekstuele opvraging door de AG. Voor meer informatie over het verlenen van diensten verwijzen wij u naar het bestek, deel C — Aanbestedingsspecificaties, met inbegrip van de bijlagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/06/2024 10:05
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.