Publications Office of the EU
Italië-Milaan: Reclamediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Milaan: Reclamediensten

  • Gunning
    04/11/2013
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: IT Italia
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79341000 Reclamediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
745,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
745,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
GECA 8/2013
Beschrijving

Procedura negoziata ai sensi dell'art. 57, comma 5 lett. b) del D.lgs 163/2006 per la progettazione, affidamento ed esecuzione del servizio inerente la ripetizione del contratto di appalto del Servizio di comunicazione lotto 1: Servizio di full service di comunicazione istituzionale.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
745,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
745,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: RTI Sec Srl – Cernuto Pizzigoni & Partners Srl – Y2K Comunication Srl – Lorien Consulting Srl
Postadres: Via Panfilo Castaldi 11
Stad: Milano
Postcode: 20124
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.