Publications Office of the EU
Polen-Tychy: Diensten voor ophalen van vuilnis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Tychy: Diensten voor ophalen van vuilnis

  • Gepubliceerd
    23/07/2021
  • Uiterste termijn
    31/08/2021
  • Geannuleerd
    11/10/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL22C Tyski
Locatie van de koper
NUTS code: PL22C Tyski
Sector (CPV)
90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
EU/MZ/osady/12/06/2021
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu i zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni Tychy-Urbanowice.
Opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
Nationaal registratienummer: 273340260
Postadres: al. marszałka Piłsudskiego 12
Stad: Tychy
NUTS-code: PL22C
Postcode: 43-100
Land: POL
Contactpersoon: Dariusz Miozga
Hoofdadres: https://www.rcgw.pl/
Elektronisch via:
https://rcgw.eb2b.com.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/08/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.