Publications Office of the EU
OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

  • Gepubliceerd
    17/06/2024
  • Uiterste termijn
    17/06/2024
  • Gunning
    31/10/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Barcelona d’Infraestructures Municipals, SA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES511 Barcelona
Sector (CPV)
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
16,965,938.93 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
12,263,546.00 EUR
Referentienummer inschrijving
607.2024.009
Beschrijving

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: VÉASE EL PLIEGO
Gewicht (percentage, exact): 10
Geraamde waarde
16,965,938.93 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
12,263,546.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: UTE TUNEL DE LA ROVIRA (ACCIONA CONSTRUCCION,S.A-COPCISA, S.A)
Postadres:
Stad: Hospitalet de Llobregat
Postcode: 08902
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.