Publications Office of the EU
Polen-Grudziądz: Reagentia voor bloedanalyse - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Grudziądz: Reagentia voor bloedanalyse

  • Gepubliceerd
    22/11/2021
  • Geannuleerd
    10/12/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Locatie van de koper
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Sector (CPV)
33696200 Reagentia voor bloedanalyse
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,304,425.82
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
Z/38/PN/21
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia są dostawy testów do badań z zakresu autoimmunologii, alergologii
i immunologii na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ wraz z dzierżawą urządzeń diagnostycznych (dotyczy zadania nr: 1, 2, 4) zgodnych z opisem technicznym urządzeń stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania
i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Postadres: ul. L. Rydygiera 15/17
Stad: Grudziądz
NUTS-code: PL616
Postcode: 86-300
Land: POL
Contactpersoon: Beata Adrych-Kołodziejczak, Alina Pieniak, Dorota Zdrojewska
Hoofdadres: www.przetargi.bieganski.org
Elektronisch via:
https://bieganski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.