Publications Office of the EU
Italië-Rome: Onderhoud en reparatie van kaartjesautomaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Onderhoud en reparatie van kaartjesautomaten

  • Gunning
    20/06/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Plaats van uitvoering
NUTS code: IT Italia
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
50316000 Onderhoud en reparatie van kaartjesautomaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
732,835.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

SIGMA - acquisto kit modem + router 4g e accessori per il parco Biglietteria Self Service della DBR di Trenitalia SpA

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
732,835.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sigma SpA
Postadres:
Stad: Altidona
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.