Publications Office of the EU
Duitsland-Moers: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Moers: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    07/04/2023
  • Uiterste termijn
    05/05/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    05/05/2023
  • Gunning
    05/06/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
STADTBAU MOERS Entwicklung Erschließung Verwaltungsgesellschaft mbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA1F Wesel
Locatie van de koper
NUTS code: DEA1F Wesel
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
334,631.70 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
304,810.52 EUR
Referentienummer inschrijving
1079-2021-14
Beschrijving

VOB/A EU-Ausschreibung "Dachabdichtungsarbeiten für den Neubau F" - Neubau, Umbau und Sanierung Realschule Heinrich-Pattberg in Moers

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YUM6K1U
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/05/2023 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
334,631.70 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
304,810.52 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Granderath Bedachungen GmbH
Postadres: Parsickstr. 31
Stad: Moers
Postcode: 47441
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.