Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Aangekondigd
    09/04/2020
  • Geraamde publicatiedatum
    01/06/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inactief
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde (SPMS), E. P. E.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT Portugal
Locatie van de koper
NUTS code: PT Portugal
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
258,940.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Aquisição de Administração de base de dados e administração de plataformas aplicacionais.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Serviços Partilhados do Ministério da Saúde (SPMS), E. P. E.
Nationaal registratienummer: 509540716
Postadres: Avenida da República, 61
Stad: Lisboa
NUTS-code: PT
Postcode: 1050-189
Land: PRT
Hoofdadres: https://www.spms.min-saude.pt/
Elektronisch via:
www.comprasnasaude.pt
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Kopers
Infarmed — Autoridade Nacional do Medicamento e Produtos de Saúde, I. P.
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
258,940.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.