Publications Office of the EU
Roemenië-Piteşti: Röntgenapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Piteşti: Röntgenapparatuur

  • Gepubliceerd
    05/07/2017
  • Uiterste termijn
    24/08/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    28/08/2017
  • Gunning
    29/09/2017
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02497 Pitesti
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO311 Argeş
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33111000 Röntgenapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
900,000.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,508,678.00 RON
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Furnizare produse – aparatura medicala – aparat RX scopie (scopie digitală)

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/08/2017 18:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
900,000.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
1,508,678.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: Editronic International S.R.L.
Postadres: Intr. Patinoarului nr. 7, bl. PM 50, sc. 1, ap. 3, sector 3
Stad: Bucureşti
Postcode: 030354
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.